Team

Mich Sako

Mé jméno je Michal Forejt, na internetu však vystupuji už pěknou řádku let pod přezdívkou Mich Sako. Původně jsem začínál jako YouTuber, kterým jsem doteď, ale za ty roky se mi naskytla spousta příležitostí, díky kterým jsem se mohl posouvat a zlepšovat své dovednosti. Mezi svoje největší úspěchy řadím právě svou YouTube kariéru, kdy se mi podařilo nashromáždit již desetitisíce fanoušků, tatkéž mou streamovací kariéru nebo práci na fotbalové aplikaci Sportlito. Měl jsem možnost spolupracovat s velkými firmami jako například RedBull, Puma nebo T-Mobile. Momentálně je ale můj nejoblíbenější projekt DGG Esports, kde působím jakožto manažer, ambassador a content creator. Mým cílem je udělat z DGG Esports tým, který bude znát velké množství lidí a to jak kvůli jeho výsledkům, tak kvůli jeho image.

Michal Forejt, 11.9.2002 , CZ

Management

Lauty

Petr "Lauty" Lauterkranc se narodil 8. září 1999. V minulosti působil v top týmech, jako například eXtatus, Fnatic, Sampi nebo Enterprise. Reprezentoval Českou republiku na Intel World Open 2020 (turnaj podporovaný Mezinárodním olympijským výborem). Lauty je historicky nejúspěšnějším českým Rocket League hráčem a jsme rádi, že patří do #dggfamily!

Petr Lauterkranc, 8.9.1999 , CZ

Rocket League

Maybe Next Time

Jmenuji se Apostolos Verros, jsem Řek a hraji Dotu 2 pod nickem "Maybe Next Time". S hraním Doty jsem začal před více než 10 lety a pokračoval jsem s Dotou 2. Mezi mé největší úspěchy patří 2. místo na Boston Major 2016 s týmem Ad Finem a 3. místo na WESG 2017 s Team Hellas. Mezi mé oblíbené hrdiny patří Bounty Hunter, Mirana, Earthshaker a Enigma.

, GR

Dota 2

Ritzy

FIFU jsem začal hrát v roce 2009, avšak kompetetivně hraju až od FIFY 20. Mezi mé největší úspěchy patří TOP 100 ve FIFA 20, 2. místo na Big Shock Cup ve FIFA 21, 3. místo ve slovenské FIFA Pro League a 3. místo na Alienware Open Air (2v2) s FC Martinem. Hraju profesionálně fotbal a jsem vášnivým fanouškem Barcelony. Visca El Barça!

Jiří Jičínský, 28.10.2002 , CZ

FIFA

FC Martin

Jmenuji se Martin Hrabina a hraju FIFU pod nickem FC MARTIN. Narodil jsem se 10.12.2005. Moje první fifa byla FIFA 15, ale aktivněji se fifě věnuji až od FIFY 19. Mezi mé největší úspěchy patří výhra ve FIFA Pro League, 2. místo na Mistrovství české a slovenské republiky, výhra v měsíčním finále TPG + několik umístění v TOP 3, dále se mi také povedlo se 2x dostat do TOP 200 na světě ve Víkendové Lize. Letos se mi podařilo vyhrát 70 zápasů v řadě a k datu 11.4.2022 tak držím rekord mezi českými a slovenskými hráči.

Martin Hrabina, 10.12.2005 , CZ

FIFA

MTD

Jmenuji se Samu, jsem také známý jako MTD. Dotu jsem začal hrát v roce 2012 po obdržení pozvánky a od té doby hraji aktivně. Poměrně rychle jsem se dostal do leaderboardů a začal jsem hrát soutěžní turnaje jako jeden z prvních na cílové scéně. V evropských leaderboardech jsem dosáhl na top 40 v květnu 2022. Poté, co jsme se v evropském DPC dvakrát umístili na 3. místě a jednou na 4. místě, je naším cílem dosáhnout v této sezóně divize I.

, FI

Dota 2

OwnedMe

Jmenuji se Mathias a v týmu DGG Esports Dota 2 hraji na pozici 3. Předtím, než jsem se začal věnovat Dotě, jsem v mládí hrál Heroes Of Newerth, které nakonec zaniklo, a tak jsem se přesunul k Dotě. Dotu jsem hrál několik let jen napůl, jelikož jsem v té době studoval na univerzitě, ale teď, když jsem dokončil studium, mám čas se Dotě věnovat naplno a jsem velmi zvědavý, jak daleko to dotáhnu!

, DK

Dota 2

Lil pleb

Jmenuji se Stoyan "PLEB" Kostov a profesionálně hraji Dotu 2 za DGG. Je mi 22 let a Dotu hraji již více než 10 let. Teprve v posledních letech jsem se rozhodl věnovat se svému koníčku jako profesionál. Mým největším úspěchem je umístění v TOP 3 v DPC DIV II. Kromě toho jsem zatím hrál v každé DPC lize s mírnými úspěchy. Jsem také členem bulharského národního týmu v Dotě. Řekl bych, že jsem velmi přizpůsobivý a přináším týmu hodně.

, BG

Dota 2

Lodine

Jmenuji se Oleh Kvasha a hraji Dotu 2 pod přezdívkou Lodine. Začínal jsem na Dotě 1, když mi bylo 11 let (v letech 2006-2007). Esport v Dotě jsem začal sledovat po TI1 (The International 2011). Poté jsem se začal poohlížet po spoluhráčích, které jsem našel kolem roku 2015. Od samého začátku své kariéry v Dotě hraji na pozici supporta.

Oleh Kvasha, 10.10.1995 , UA

Dota 2

Killadem44

Dotu 2 hraju již více než 9 let, moje trenérská kariéra začala v roce 2020. Od té doby jsem trénoval různé týmy, ale nyní se těším na novou výzvu zde v DGG!

, UA

Dota 2

Alty

Jmenuji se Kryštof Altmann a narodil jsem se 7. ledna 2005. Ve hrách vystupuji pod přezdívkou "Alty". Rocket League jsem začal hrát před 5 lety, tehdy mi bylo 11 let. Dlouho jsem u toho ale nevydržel a aktivně jsem ji začal hrát až v 15ti letech. Byl jsem v týmech jako: iNvolute, NecroRaisers, Team Universe a momentálně je mi ctí, že může nastupovat za DGG Esports. Mezi mé největší úspěchy patří: 3. - 4. místo na Hitpoint RL ShowMatch, několik vyhraných Online turnajů, 2. místo na Predator 3v3 Cupu a 4. místo na mezinárodním turnaji Esportovnia. Zároveň se mi podařilo dostat se do nejvyššího ranku SSL ve všech třech ingame playlistech.

Kryštof Altmann, 7.1.2005 , CZ

Rocket League

Bloody

Mé jméno je Tomáš Kubín, hraji Rocket League pod přezdívkou Bloody a narodil jsem se 26. 07. 2005. Rocket hraji od března 2016, ale až v roce 2019 jsem se připojil ke komunitě a začal hrát československé turnaje. Mezitím jsem hrál v různých esportových týmech, například v Teamu Universe s Altym a Marckem. V tomto složení se nám podařilo na turnaji Predator 3v3 Cup obsadit 2. místo. Momentálně nastupuji s Altym a Redym, náš největší úspěch je 4. místo na mezinárodním turnaji Esportovnia. Dále se mi podařilo získat 2. místo na Logitech Biohazard 1v1 Cupu. V samotném Rocket League rankingu jsem dokázal hitnout SSL ve všech módech (1v1, 2v2 i 3v3).

Tomáš Kubín, 26.7.2005 , CZ

Rocket League

Moza

NHL jsem začal hrát v roce 2013, ale prvních pár let s několika dlouhými pauzami. Kompetitivně hraju od roku 2020. Mezi mé největší úspěchy bych zařadil 3x ovládnutí 6v6 ligy Rivality, zisk nejproduktivnějšího hráče 4. sezony Rivality s rekordním počtem 192 bodů, 2x ovládnutí Alienware cupu. 13 let jsem byl hokejovým gólmanem.

Jakub Možný, 1.2.2002 , CZ

NHL