Alty: Lauty je přesně ten hráč, který nám vždy chyběl.

13.10.2022

Naše Rocket League sekce za sebou má nabitý prodloužený víkend. V pátek jste odehráli RLCS Day 1, v sobotu kvalifikaci na Predator League a k tomu RLCS Day 2 a v pondělí ještě Dell 2v2 turnaj s Bloodym. Jak hodnotíš naše jednotlivé výsledky a který turnaj má pro tebe největší váhu?

Pro nás to byl určitě užitý víkend, ať už výsledkově, tak herně. První hrací den RLCS jsme zahráli podle očekávání, jelikož RLCS Day 2 byl jasný cíl. Sobota byla poněkud náročnější, ale i tak jsme se do všeho snažili dát maximum a to si myslím, že se ukázalo hlavně na Predator kvalifikaci, kde jsme dokázali uhrát první místo a zajistit si tak Seed #1 do uzavřené kvalifikace. V sobotu večer jsme šli ještě RLCS Day 2, který bohužel dopadl prohrou v Lower Bracketu… V pondělí jsme si s Bloodym dali ještě for fun 2v2 Playzone turnaj, jelikož nebylo moc co dělat a scrim se nám zrušil, ale důležitější pro nás určitě bylo RLCS a kvalifikace na Predator.

 

Jak ti sedí spolupráce s Lautym, který je v našem týmu teprve několik týdnů?

S Lautym je to opravdu super, můžeš se na něj spolehnout a víš, že s tebou hraje někdo, kdo v té hře už něco zažil a dokázal. Myslím si, že zapadl skvěle a vím, že se společně s ním posuneme dál, jelikož dokáže říct, co dělat lépe a co změnit, aby se daná série dotáhla do vítězného konce.

 

Společně s Bloodym natáčíte nově i videa na YouTube. Co tě k tomu vedlo?

Tak spíš bych řekl co “nás” k tomu vedlo, jelikož kanál chceme mít spolu a natáčet převážně jako dvojice Alty a Bloody. Ani nevím, jak se na to dostalo, pravděpodobně to jeden z nás nadhodil ze srandy, a pak jsme se k tomu jeden den opravdu dostali a kanál byl na světě. Můžeme kdykoliv zapnout Ranked a natočit z toho krátké video, za které lidi budou rádi, jelikož tu u nás Rocket League content chybí a my s Bloodym se snažíme ho dělat zábavně a zároveň se snažit vyhrávat v dané hře. Taky mi už hodně lidí psalo, jestli bychom to nechtěli zkusit… Myslím si, že na začátek čísla mluví jasně :D

 

Jak často s Bloodym a Lautym trénujete, případně jakým stylem?

Snažíme se hrát co to jde, ať už to jsou rankedy, scrimy nebo turnaje… Řekl bych, že vše je trénink a i když se hraje na výhru, vždy si z toho můžeme něco odnést. Pokud hrajeme scrim, tak se každý soustředí na něco, co zrovna zlepšuje, jak je tomu v esportu obvykle.